SND reduktorius KME Gold GT

Su PVM:

99.91 €

 KME Gold GT – tai profesionalus, aukščiausios kokybės 4-os kartos (sekvencinių) dujų įpurškimo sistemų reduktorius, parduodamas komplekte su patikimu Valtek skystosios fazės dujų vožtuvu. Šis ko..

  • Gamintojas: KME KME
  • Prekės kodas: 4270
  • Gamintojo kodas: 824 000 025
  • Prekės prieinamumas sandėlyje: Turime sandelyje

Žymos: KME

Failas Dydis Veiksmas
Montavimo instrukcija KME GOLD GT 1013.66KB Atsisiųsti
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)
 

KME Gold GT – tai profesionalus, aukščiausios kokybės 4-os kartos (sekvencinių) dujų įpurškimo sistemų reduktorius, parduodamas komplekte su patikimu Valtek skystosios fazės dujų vožtuvu. Šis komplektas idealiai tinka galingiems automobiliams iki 250 kW (340 AG). Dėl modernizuotos konstrukcijos šis modelis pasiekia net 25% didesnį šiluminį efektyvumą, todėl užtikrina stabilų dujų slėgį ir optimalų išgarinimą net ir prie staigaus pagreitėjimo ar esant didelėms variklio apkrovoms.
Tai paruoštas montavimui mazgas, puikiai tinkantis galingiems atmosferiniams bei turbininiams varikliams.
Pagrindiniai privalumai:
  • Valtek dujų vožtuvas: Patikimas elektromagnetinis vožtuvas su integruotu keičiamu skystosios fazės filtru.
  • Padidintas efektyvumas: Naujos kartos korpusas užtikrina 25% geresnius šilumos mainus.
  • Aukštas slėgio stabilumas: Adata pagrįsta sistema garantuoja linijinį dujų tiekimą be slėgio šuolių.
  • Saugumas: Integruotas išorinis apsauginis vožtuvas apsaugo sistemą nuo perviršinio slėgio.
Techniniai duomenys:
ParametrasReikšmė
Maksimali variklio galiaiki 250 kW / 340 AG
Išėjimo slėgio reguliavimas0.8 – 1.9 bar
Vožtuvo/reduktoriaus įėjimasØ 8 mm (M12x1 sriegis)
Dujinės fazės išėjimas2 x Ø 12 mm
Aušinimo žarnų jungtys2 x Ø 16 mm
Vakuuminė jungtisØ 5 mm
SertifikavimasE8 67R-013949
Komplektacija:
  • Reduktorius KME Gold GT
  • Skystosios fazės elektromagnetinis vožtuvas Valtek (su filtru)
  • Valtek vožtuvo jungiamosios detalės (įvorės, veržlės)
  • Reduktoriaus tvirtinimo plokštelė ir montavimo varžtai
  • Svarbi pastaba: Reduktoriaus temperatūros daviklis į komplektą neįeina (parduodamas atskirai).



Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje skelbiamos prekių kainos, akcijos gali skirtis nuo prekių kainų, akcijų taikomų fizinėje parduotuvėje . Prekių likučio būsena sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad pristatymo terminai gali skirtis nuo nurodytų užsakymo pateikimo metu ir / arba Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį (tokiais atvejais, Pirkėjas yra nedelsiant apie tai informuojamas).

SND reduktoriaus parametrai
Dujinės fazės išėjimo anga 2 X 12 mm
Dujų įėjimo diametras 8 mm
Dujų išėjimo slėgio reguliavimo diapazonas 0.8 - 1.9 bar
Dujų slėgio valdymo vožtuvas Adatinis
Elektroritė 12V DC / 11W
Galingumas kW 250
Išėjimo darbinis slėgis 1.2 bar
Vakuumo įėjimas 5 mm

Rašyti vertinimą

Norėdami palikti įvertinimą prašome prisijungti arba registruotis